V sobotu 23. února 2013 se uskutečnil v Sokolském domě XVII. Společenský ples naší školy.

K poslechu a tanečním kreacím hrála hudební skupina REVAJBL BAND Jiřího Alána, po úvodním slovu pana ředitele Mgr. Jiřího Sochora si vzal slovo a celým plesem nás provedl pan Miroslav Hanulík.

Ladnost a krásu pohybu nám ve svém vystoupení představily moderní gymnastky z  SK Trasko a mladinké sportovní gymnastky z TJ Luleč.

Exotiku a vůni orientu jsme pocítili při vystoupení orientální tanečnice Alisei.

Ani po vyhlášení bohaté tomboly se sál nevyprázdnil, takže výborná taneční atmosféra vydržela až do samotného závěru plesu.

***

Hlavní hřebem večera bylo vyhlášení nejúspěšnějších žáků školy, kteří byli oceněni za reprezentaci školy v roce 2012, a to nejen na poli sportovním  a atletickém, ale i vědomostním. Všem oceněným ze srdce gratulujeme!

Zleva Lukáš Adamec, Denisa Jelínková, Anisa Filali, Jana Vincourková, Josef Minařík, Radek Zabloudil, Veronika Nohelová.

Josef Minařík – žák 7.A  je velmi nadaný matematik a šachista. V roce 2012 získal  1. místo v okresním kole matematické olympiády, 1. místo v okresním kole matematické Pythagoriády, byl 26. v nominačním kole a 31. v krajském kole logické olympiády, což je celostátní matematická soutěž).  Šachy jsou jeho druhá vášeň. V letošním školním roce byl členem družstva, které zvítězilo v okresním kole a v krajském kole se umístilo na 3. místě. V kategorii jednotlivců získal 2. místo v okresním přeboru.
Radek Zabloudil, žák 6. A patří také k našim nadějným šachistům. Získal 1. místo v Okresním přeboru jednotlivců v šachu. Byl členem družstva, které vyhrálo okresní přebor a v krajském kole získalo 3. místo. Patřil k 11 žákům naší školy, kteří se účastnili mezinárodní matematické soutěže GENIUS LOGICUS a získal velmi pěkné umístění- 13. míst v ČR (195. místo v mezinárodní konkurenci). Soutěže se účastnilo 3000 dětí z 8 zemí střední Evropy.
Jacob Gryc, který navštěvuje třídu 9. A na ZŠ Vyškov, Letní pole. Velice talentovaný atlet na sprintérské tratě. Jeho výkony mluví za vše. Absolvoval jak halové, tak i venkovní Mistrovství ČR. Specialista na 60m, 150m, ale i 300m. Nebojí se i skoku do dálky. Výborně běžící i ve štafetě 4 X 60m a 3 X 300m.
Lukáš Adamec, který navštěvuje třídu 7. A na ZŠ Vyškov, Letní pole. Vynikající skokan do výšky i do dálky, který se navíc nebrání i víceboji. Absolvoval jak halové, tak i venkovní Mistrovství v atletice. Věřme, že se Lukáš bude i nadále zlepšovat a překonávat své osobní rekordy.
Denisa Jelínková, která chodí do třídy 9. B na ZŠ Vyškov, Letní pole. Denisa je skvělá vrhačka. Její nejoblíbenější disciplínou je hod kladivem. Zúčastnila se jak halových, tak i venkovních Mistrovství a mnoha vrhačských závodů. Dále ji můžeme najít ve startovních listinách v hodu oštěpem, diskem a ve vrhu koulí. V sezoně 2012 byla velice platnou oporou družstva starších žákyň AK AHA Vyškov.
 Anisa Filali žákyně třídy 7. A na ZŠ Vyškov, Letní pole. Mimořádně talentovaná atletka, která se nebojí jak běhů, tak i vrhů a skoků. Účastnice mnoha Mistrovských závodů. Opora družstva mladších žákyň AK AHA Vyškov v sezoně 2012.
Jana Vincourková  žákyně  9.A ZŠ Vyškov,  Letní pole . 3 x MČR v kategorii starší žákyně a junioři ve sportovním lezení.  Letos  přidala 1.místo na Evropském poháru   ve Slovinsku,  reprezentantka ČR v kat. juniorek.

Veronika Nohelová  bývalá žákyně, která se věnuje moderní gymnastice.  Stala se v roce 2012 absolutní mistryní ČR ve víceboji,  třikrát zlato na MČR ve cvičení s míčem, obručí a stuhou,  2. na MČR v Estetické skupinové gymnastice,   3. na MČR ve společných skladbách.